Pubby: Strážce nabíjení

Pubby: Strážce nabíjení

Pubby ochrání tvůj telefon před zloději během nabíjení. Umí zvonit, volat přátelům i posílat SMS, když se ho někdo pokouší odpojit.

V restauraci, v hostelu, v kempu nebo třeba na filmovém festivalu. Všude střeží tvůj telefon hranostaj Pubby.

K čemu je?

Občas zkrátka potřebujete zabezpečit váš smartphone, aby nebyl ukraden či neomaleně odpojen během nabíjení. Pubby hlídá smartphone během nabíjení a dá vám vědět, pokud dojde k odpojení telefonu od nabíječky. Pubby je více než kus softwaru, je to neocenitelný pomocník v jedné z mnoha situací, které nastanou během soužití s vaším smartphonem. Zde je výběr několika málo situací z mnoha miliónů, na které všechny určitě přijdete časem.

Situace: Hospoda


Jdete s přáteli do hospody a potřebujete si dobít váš telefon. Zásuvka je však někde na vzdálenějším místě a není na ní vidět. Zapnete tedy Pubbyho, nastavíte způsob alarmu voláním kamarádovi, který s vámi sedí u stolu. Při případném odpojení telefonu od nabíječky začne Pubby volat na vámi nastavené číslo a hned tedy víte, že se s vaším telefonem cosi děje.

Situace: Hostel


Jste v hostelu a připravujete se na klidný spánek. Zapnete tedy Pubbyho a můžete si být jisti, že pokud něčí nenechavé prsty odpojí váš telefon od nabíječky, Pubby vám to dá náležitě vědět.

Situace: Řízení mafie

Některý z vašich spoluvězňů vám během noci vždy odpojí telefonní přístroj z nabíječky aby si zahrál Angry Birds, a vy tak ráno nemůžete řídit svojí mafii. Nyní vás Pubby probudí, pokud se tak stane a vy můžete zjistit komu dát nabídku, která se nedá odmítnout.

Get it on Google Play

 

Použítá oprávnění

Kontakty, přímá volání – Ochrana voláním a výběr kontaktu
SMS – Ochrana odesláním SMS
Internet, Phone state – Google Analytics statistiky používání pro vylepšování aplikace (plně anonymní)

Reference

„Don’t steal my phone, I will know“ (androidzoom.com)

„Useful when sharing room, Simple to set up“

Česká Android aplikácia: Pubby – ochranca počas nabíjania batérie (mojandroid.sk)

„Pubby je veľmi zaujímavou aplikáciu pre všetkých, ktorí potrebujú často svoj smartfón dobíjať na neznámych miestach, v hoteloch a reštauráciách.“

Pubby: Ochránce nabíjení – Hranostaj, který Vám pohlídá mobil (appdroid.cz)

„Android aplikací, které neslouží pouze k příležitostnému hraní a machýrkování, ale reagují a řeší skutečné potřeby uživatelů chytrých telefonů je zatraceně málo. O to víc potěší, že jednou z nich je i česká aplikace Pubby: Ochránce nabíjení“

Český hlídač mobilu při nabíjení pro Android (palmserver.cz)

„Praktická věcička, která stojí za osobní vyzkoušení.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*